Корзина
26 отзывов
КиевПроспект Академика Паладина 32Б
+380968405042
+380968405042
+380734078001
Нішеві олії формують Ваші смаки.

Олія льону

Справжня олія льону  — цінний харчовий продукт, який має численні лікувальні властивості для всього організму.  Лляне масло холодного віджиму від виробника містить незамінні амінокислоти, антиоксиданти та інші  унікальні елементи. Його корисно вживати для підшлункової залози та інших відновлення інших органів при гастриті, при панкреатиті та цукровому діабеті. Цілющий вплив на організм продукт має для жінки та дітей. Крамниця Oliextra пропонує вигідно  купити лляну олію в Україні від виробника за найкращими цінами.

 

Справжня натуральна лляна олія холодного віджиму

Олія лляна натуральна належить до органічної продукції та повністю відповідає міжнародним стандартам BIO. Процес виготовлення шляхом холодного віджиму дозволяє зберегти всі корисні речовини та уникнути екстракції. Молекулярна формула залишається «живою» і добре засвоюється організмом. 

До складу справжнього продукту входять:

 • жирні кислоти Омега-3 та Омега-6;
 • антиоксиданти;
 • фенольні сполуки;
 • важливі для здоров'я мінерали та вітаміни.

Льон став відомою культурою по всьому світу. Дієтологи та ендокринологи радять вживати масло з насіння льону у помірних дозах.

 

Як вживати олію з насіння льону для підшлункової залози 

Постійне вживання натуральної олії з насіння льону має комплексну позитивну дію для усього організму, але для підшлункової залози цей продукт корисніший за все. 

Лляне масло холодного віджиму допомагає:

 • зняти біль;
 • покращити обмін речовин;
 • зменшити запалення.

Слід враховувати, що будь-які лікувальні речовини слід приймати за рекомендацією свого лікаря та враховувати індивідуальні особливості власного організму. 

Щоб не порушити структуру масла найкраще вживати його у свіжому вигляді як заправку для салатів та в якості доповнення до готових страв. Термічна обробка олії погіршує цінні властивості та руйнує їх. Посилити цілющі дії можна якщо доповнити продукт творогом, медом, морквою та кефіром.

 

Лікувальні властивості олії з насіння льону для жінок та дітей

Поживна  натуральна олія насіння льону має виражений позитивний вплив на жіноче здоров'я. То цілющий еліксир для краси та гарного самопочуття.

Сучасні жінки можуть вживати масло льону від виробника з їжею або використовувати у якості косметологічних засобів. За умов відсутності індивідуальних протипоказань столової ложки олії достатньо для того, щоб покращити функції багатьох органів та репродуктивної системи.

Лляне масло відрізняється гіпоалергенними властивостями, тому здебільшого підходить для безпечного використання більшості жінок.

Олія з насіння льону покращує:

 • обмін речовин;
 • структуру та зовнішній вигляд шкіри та волосся;
 • загальне самопочуття.

Не менш корисна  лляна олія для дітей. Вона повністю забезпечує підростаючий організм цінними речовинами та за користю перевершує риб'ячий жир. Дитина може вживати масло з насіння льону з йогуртом і кефіром, доповнюючи медом та горішками за смаком.

 

Вживання олії з льону при панкреатиті, гастриті та цукровому діабеті

Справжня олія з насіння льону допомагає при багатьох захворюваннях та доповнює дієтичне харчування. Якщо стан здоров'я дозволяє приймати продукт, він може прискорити відновлення. 

При захворюваннях на панкреатит та цукровий діабет лляна олія здатна:

 • регулювати вагу;
 • покращувати травлення;
 • зменшувати ризики гіперглікемії;
 • відновлювати структуру судин.

Корисні жири зміцнюють серцево-судинну систему та попереджають негативні наслідки хвороби. Інсулінорезистентність зменшується.

Як терапевтичний засіб можна вживати масло льону у капсулах або додавати безпосередньо в їжу. З більшістю дієтичних продуктів засіб гармонійно поєднується.

 

Купити лляну олію від виробника в Україні

Крамниця Oliextra пропонує купити лляну олію від виробника за найкращими цінами в Україні. Справжнє масло льону виготовляється за найвищими стандартами якості, розливається у адаптовану для корисного зберігання тару та зберігає всі свої якості.

За відсутності індивідуальної непереносимості вживання продукту цілком безпечно для усіх членів родини та сприяє правильному харчуванню. Обирайте вітамінізоване натуральне масло з насіння льону та покращуйте своє здоров'я та настрій!