Корзина
26 отзывов
КиевПроспект Академика Паладина 32Б
+380968405042
+380968405042
+380734078001
Нішеві олії формують Ваші смаки.

Олія кунжутна

Кунжутна олія сиродавлена виготовляється з необробленого насіння кунжуту. Отримана насичена рідина має корисні для організма нутрієнти та здатна впливати на відновлення багатьох функцій та клітин. На сучасному ринку можна зустріти різноманітне масло, але найцінніше з них саме з чорного кунжуту. Продукт має лікувальні властивості та особливу користь чинить для суглобів. Купити цілющу продукцію від виробника в Україні можна в інтернет-крамниці Oliextra за низькими доступними цінами.

 

Кунжутна сиродавлена олія холодного віджиму

Кунжут відомий ще з давніх часів і використовується як цілющий харчовий продукт та суперфуд. Раніше його називали еліксиром молодості. Сиродавлена олія холодного віджиму наразі також популярна та розповсюджена у більшості світових кухонь.

 За збагачений нутрієнтами склад продукт цінують та використовують:

  • у медицині;
  • у косметології;
  • у кулінарії;
  • у натуропатії.

Засіб містить антиоксиданти та повний склад вітамінів та мінералів. Комплексна дія надає йому статус рослинного лікаря. Активні речовині допомагають лікувати хвороби та зміцнювати сили організма. Антиоксиданти швидко відновлюють пошкоджені клітини иа наділяють їх здатністю чинити опір негативним факторам.

 

Лікувальні властивості кунжутної олії

Регулярне вживання кунжутної олії допомагає долати багато хвороб:

  • запалення;
  • артрити;
  • ожиріння;
  • гастрити;
  • закрепи.

При шлункових розладах помірне вживання засобу допомагає налагодити травлення. Слід порадитися з лікарем стосовно способу прийому та дозування. 

Масло успішно регенерує та відновлює втомлену шкіру. Воно сприяє красі волосся та нігтей.

Продукт успішно протидіє ожирінню і стимулює м'язи до відновлення. Вживання разом зі сніданком дозволяє коригувати апетит та позбутися постійного відчуття голоду.

Широко використовується рідина і у косметології. Навіть при домашньому використанні можна отримати блискучі результати, головне вибрати якісну продукцію.

 

Користь масла з насіння чорного кунжуту для суглобів

Природні компоненти масла з насіння чорного кунжуту сприяють відновленню пошкодженої хрящової тканини суглобів. Продукт стимулює утворення природної рідини, яка змащує кістки та запобігає їх руйнуванню. Регулярне вживання засобу дозволяє поліпшити тканини та зробити ії більш еластичними. Больові відчуття при цьому відчутно зменшуються та перестають завдавати перешкоди під час руху. Сприяють відновленню і теплі розтирання на основі олії.

 

Купити кунжутне масло від виробника в Україні 

Інтернет-крамниця Oliextra пропонує купити кунжутне масло від виробника за найкращими цінами в Україні. Якісний продукт виробляється у відповідності до всіх міжнародних стандартів якості та має максимальну цілющу дію. Під час виробництва з необробленого насіння чорного кунжуту, залишаються всі нутрієнти та елементи які заклала природа.

Слід звернути увагу, що використання будь-ского лікувального засобу має бути обережним та враховувати індивідуальні особливості організму. Порадьтеся з лікарем перед початком вживання. 

Обирайте найкраще від природи разом із Oliextra. Замовити продукцію можна вже зараз на сайті!