Корзина
26 отзывов
КиевПроспект Академика Паладина 32Б
+380968405042
+380968405042
+380734078001
Нішеві олії формують Ваші смаки.

Олія чорного кмину

Рослинна олія з насіння чорного кмину холодного віджиму має максимальну користь і продуктивність для організму знаходиться на позиціях лідеру. Виробник використовує найсучасніші технології для отримання справжнього «живого» продукту. Засіб має дієві лікувальні властивості для жінок, чоловіків та дітей і допомагає при різноманітних захворюваннях. Регулярне вживання покращує стан та допомагає відновитися при псоріазі, при ерозіях шийки матки, при діабеті. Олія чорного кмину добре допомагає від кашлю та від глистів. У східних країнах продукт має статус рослинного лікаря. Крамниця Oliextra пропонує масло купити за доступними цінами.

 

Олія з насіння чорного кмину холодного віджиму

Натуральна олія з насіння чорного кмину холодного віджиму використовується східними народами з давніх пір. За властивостями та складом отримана рідина не має конкурентів у природній медицині та вважається потужним цілющим засобом від багатьох захворювань.

У сучасні часи масло використовують у:

  • косметології;
  • фармакології;
  • дієтології.

Вживання продукту допомагає підвищити загальні сили організму та зміцнити його функції. Покращується загальний стан імунної системи, особливо ця властивість відчутна для людей з аутоімунними порушеннями при псоріазі, вітіліго, дерматитах.

 

Користь кминового масла для дітей, жінок та чоловіків

Кминове масло має потужну дію та є природним імуностимулятором. Засіб однаково корисний як для дорослих чоловіків та жінок, так і для дітей. Але слід враховувати вік, дозування та порадитись перед початком вживання зі спеціалістом. Малюкам та чутливим дітям продукт заборонений. 

За користю засіб немає конкурентів та аналогів. Він виконує різноманітні функції:

  • імуномодулюючу;
  • антипаразитарну;
  • знеболювальну;
  • антизапальну;
  • спазмолітичну.

Компоненти чорного кмину ефективно долають усі види патогенних бактерій та організмів. Якщо порівнювати їх з ліками, то це природні антибіотики, які на відміну від синтетичних не пошкоджують функції ЖКТ.

Продукт покращує травлення, сприяє нормалізації жіночих функцій та лактації, а також допомагає чоловікам зі статевою та сечовою системами.

 

Лікувальні властивості олії від глистів та від кашлю

Кминова олія допомагає при захворюваннях дихальних шляхів та сприяє швидкому виведенню мокроти з бронхів. Це потогінний протизапальний засіб, який дієво чинить опір навіть у випадках сильного кашлю.та запалення.

Природні компоненті паралізують та виводять з організму природнім шляхом глистів, лямблій та багатьох кишкових шкідників. При цьому токсична дія зменшується, а відновлення відбувається швидше.

Регулярне вживання протидіє новим випадкам зараження шкідниками та пригнічує будь-які запальні процеси.

 

Допомога при псоріазі, ерозіях шийки матки та діабеті

Хворим на псоріаз та цукровий діабет олія допомагає синтезувати інсулін та відновлювати шкірні покриви. Насичені амінокислоти та вітамінно-мінеральний комплекс пригнічують здатність імунної системи атакувати власні клітини. Псоріазні очаги загоюються та світлішають.

При ерозіях шийки матки продукт сприяє знезараженню та регенерації тканин. Допомагає рослинна рідина і при грудному вигодовуванні для боротьби з тріщинами на сосках.

 

Купити справжню олію чорного кмину від виробника.

Справжню олію чорного кмину можна купити від виробника у крамниці Oliextra. Дбайливе виготовлення за новітніми технологіями дозволяють зберегти всі корисні речовини та запропонувати вам цінний дієвий продукт. Це чудова можливість підживити організм та забезпечити його нутрієнтами. Комплексний харчовий засіб українського виробництва подарує вам здоров'я та енергію!